Visas kategorijas

Izvēlne

Sākums>Izvēlne>API 610

https://www.neworld-cn.com/upload/product/1619761598338780.jpg
ZE sērijas naftas ķīmijas procesa sūknis

ZE sērijas naftas ķīmijas procesa sūknis


● Naftas ķīmijas procesa sūknis

● Pārkares tipa sūknis

● OH2

● API 610 OH2 sūknis

e-pasts: [e-pasts aizsargāts]

Galvenā Tehniskie dati

● Izmērs: 1-16 collas
● Jauda: 0-2600 m3/h
● Galva: 0-250m
● Temperatūra: -80-450 °C
● Spiediens: 5.0Mpa
● Materiāls: lietais tērauds, SS304, SS316, SS316Ti, SS316L, CD4MCu, titāns, titāna sakausējums, Hastelloy sakausējums

Aplikācijas

● Šo sūkņu sēriju galvenokārt izmanto naftas pārstrādes rūpnīcās, naftas ķīmijas rūpniecībā, kriogēnajā inženierijā, ogļu ķīmiskajā rūpniecībā, ķīmiskās šķiedras un vispārējos rūpnieciskajos procesos, spēkstacijās, lielās un vidējās apkures un gaisa kondicionēšanas iekārtās, vides aizsardzības inženierijā, ārzonas rūpniecībā un atsāļošanas rūpnīcās. tāpat kā citas nozares un jomas.

Konkurences priekšrocības

● Gultņa piekares kronšteins ir izveidots kā vesels, kas tiek ieeļļots ar eļļas vannu. Eļļas līmenis tiek automātiski regulēts ar nemainīgas eļļas krūzi.

● Atbilstoši darba apstākļiem gultņa balstiekārtas kronšteins var būt ar gaisa dzesēšanu (ar dzesēšanas ribām) un ar ūdens dzesēšanu (ar ūdens dzesēšanas uzmavu). Gultnis ir noslēgts ar labirinta putekļu disku.

● Motors izmanto paplašinātās sekcijas diafragmas savienojumu. Tas ir ļoti ērti un ātri kopjams, neizjaucot cauruļvadus un motoru.

● Šīs sērijas sūkņiem ir augsta vispārināšanas pakāpe. Visam diapazonam ir piecdesmit trīs specifikācijas, savukārt ir nepieciešami tikai septiņi gultņu rāmja komponentu veidi.

● Sūkņa korpuss ar izplūdes diametru 80mm vai vairāk ir veidots kā dubultā spirāles tipa, lai līdzsvarotu radiālo spēku, tādējādi nodrošinot gultņa kalpošanas laiku un vārpstas novirzi pie vārpstas blīvējuma.

PASŪTĪJUMU