Visas kategorijas

Izvēlne

Sākums>Izvēlne>API 610

https://www.neworld-cn.com/upload/product/1619764048714495.jpg
VMC sērijas vertikālā maisa sūknis

VMC sērijas vertikālā maisa sūknis


● Vertikāls maisa sūknis

● Vertikāls sūknis  

● VS6

● API 610 VS6 sūknis

e-pasts: [e-pasts aizsargāts]

Galvenā Tehniskie dati

● Galva: 0-800m
● Jauda: 0-800m3/h
● Sūkņa tips: vertikāls
● Spiediens: 10 MPa
● Temperatūra:-180-150 °C
● Materiāls: lietais tērauds, SS304, SS316, SS316Ti, SS316L, CD4MCu, titāns, titāna sakausējums, Hastelloy sakausējums

Aplikācijas

● Šīs sērijas sūkņus plaši izmanto naftas ķīmijas, ogļu ķīmijas, kriogēnās inženierijas, kondensāta ieguves, sašķidrinātās gāzes inženierijā, naftas pārstrādē, spēkstacijās, cauruļvadu spiediena regulēšanā, jūras ūdens atsāļošanā un citās nozarēs un laukos.

● Tas ir īpaši piemērots zemas temperatūras barotnes, vieglas gazifikācijas vides utt., piemēram, dabasgāzes, etilēna, šķidrā amonjaka, kondensāta, vieglo ogļūdeņražu un naftas produktu transportēšanai.

Konkurences priekšrocības

● Ritošā gultņa konstrukcija tiek uzklāta ar plānu eļļas eļļošanu. Tas ir izstrādāts ar īpašu smēreļļas cirkulācijas sistēmu, un gultņiem ir laba eļļošanas iedarbība. Tikmēr ir ūdens dzesēšanas un gaisa dzesēšanas struktūra, kas piemērota dažādiem darba apstākļiem un uzlabo gultņu kalpošanas laiku.

● Līdzsvara kameru var savienot ar ieplūdi. Ja barotni ir viegli iztvaikot, to var savienot arī ar sekundāro lāpstiņriteni, lai palielinātu spiedienu blīvējuma kamerā, samazinātu gazifikācijas iespēju un palielinātu drošību un uzticamību.

● Pirmā posma lāpstiņritenis izmanto sūkšanas lāpstiņriteni, kam ir laba sūkšanas veiktspēja un kas var saīsināt sūkņa ievietošanas dziļumu.

● Slīdošā gultņa daudzpunktu atbalsta struktūra ir piemērota, un attālums starp gultņiem ir izveidots tā, lai tas atbilstu API standartu prasībām. Augsti nodilumizturīgie gultņu materiāli ir izmantoti, lai nodrošinātu stabilu sūkņa darbību.

● Profila metinātā konstrukcija tiek pieņemta iesūkšanas un izplūdes sadaļā, bez liešanas defektiem un spēcīgas spiediena nestspējas.

● Bungas diska struktūra tiek izmantota, lai līdzsvarotu aksiālo spēku un automātiski pielāgo aksiālo klīrensu darbības laikā. Tādējādi var panākt pilnīgu aksiālā spēka līdzsvaru, liekot gultnim darboties bez aksiālās slodzes. Sūkņiem var būt ilgāks kalpošanas laiks un tie ir drošāki ekspluatācijā

PASŪTĪJUMU