Visas kategorijas

Izvēlne

Sākums>Izvēlne>API 610

https://www.neworld-cn.com/upload/product/1619761267909600.jpg
DSG sērijas horizontālais augstspiediena daudzpakāpju sūknis

DSG sērijas horizontālais augstspiediena daudzpakāpju sūknis


● Horizontālais augstspiediena daudzpakāpju sūknis

● Starp gultņu tipa sūkni

● BB5

● API 610 BB5 sūknis

e-pasts: [e-pasts aizsargāts]

Galvenā Tehniskie dati

DSG
DSH
Plūsmas diapazons5 ~ 730m3 / h 45 ~ 1440
Galvas diapazons~ 3200m3200 m (6000 apgr./min)
Piemērotā temperatūra-80 ~ 450 ° C-80 ~ 450 ° C
Dizaina spiediens~35 MPa~35 MPa
Aplikācijas

● DSG sērijas sūkņus galvenokārt izmanto katlu padeves ūdenī, rafinēšanas rūpnīcās, termoelektrostacijās, ogļu ķīmiskajā rūpniecībā, pilsētas ūdens apgādē, ūdens attīrīšanā, naftas ķīmijas un citās nozarēs. Tas ir īpaši piemērots šķidrumu, uzliesmojošu, sprādzienbīstamu, toksisku, augstas temperatūras un augsta spiediena, piemēram, sašķidrinātās naftas gāzes, vieglo ogļūdeņražu, katla padeves ūdens u.c., transportēšanai.

● DSH sērijas sūkņus galvenokārt izmanto naftas ieguvē, ogļu ķīmiskajā rūpniecībā, jūras ūdens atsāļošanā, spēkstacijās un tā tālāk. To var izmantot arī pelēkā ūdens sūknī, liesa metanola sūknī, ķīmiskajā mēslojumā, liesa šķidruma sūknī un bagātīgā šķidruma sūknī ogļu ķīmiskajā rūpniecībā.


Konkurences priekšrocības

● Sūkņa korpusa un sūkņa vāka spiediena daļas ir izgatavotas kalšanas procesā, kas padara darbību drošāku un uzticamāku.

● Gan sūkņa korpuss, gan lāpstiņritenis ir aprīkoti ar blīvgredzenu. Klīrenss un cietība atbilst API 610 standartam. Rezerves daļas ir viegli nomaināmas, un tām ir ilgs kalpošanas laiks.

● Ir vadošās atslēgas un pozicionēšanas tapas. Pārvadot augstas temperatūras vidi, sūknis izplešas un izplešas līdz nedzenošajam galam, kas neietekmē savienojumu starp sūkni un piedziņas mašīnu. Darbība ir drošāka un uzticamāka.

● Atkarībā no vārpstas jaudas un ātruma var izmantot pašeļļojošus slīdgultņus un piespiedu eļļošanas bīdāmās gultņu konstrukcijas.

● Iekšējā kodolā ir iebūvēta ekstrakcijas struktūra, kas var veikt sūkņa apkopi un pārbaudi, nepārvietojot ieplūdes un izplūdes cauruļvadus.

PASŪTĪJUMU