Visas kategorijas

Izvēlne

Sākums>Izvēlne>API 610

https://www.neworld-cn.com/upload/product/1619760418957416.jpg
DMS sērijas horizontāli sadalīts daudzpakāpju sūknis

DMS sērijas horizontāli sadalīts daudzpakāpju sūknis


● Horizontāli sadalīts daudzpakāpju sūknis

● Starp gultņu tipa sūkni

● BB3

● API 610 BB3 sūknis

e-pasts: [e-pasts aizsargāts]

Galvenā Tehniskie dati

● Jauda: 2400 m3/h
● Galva: 2000m
● Spiediens: 35Mpa
● Temperatūra: -40-200 °C

Aplikācijas

● Šīs sērijas sūkņus galvenokārt izmanto naftas ieguvē, naftas ķīmijā, ķīmiskajā rūpniecībā, ogļu ķīmiskajā rūpniecībā, cauruļvadu transportēšanā, jūras ūdens atsāļošanā, spēkstacijās utt. To var izmantot arī pelēkā ūdens sūkņos un metanola sūkņos ogļu ķīmiskajā rūpniecībā, augsta - spiediena hidrauliskās enerģijas reģenerācijas turbīna ķīmiskajā rūpniecībā un liesa šķidruma sūknis un bagātīga šķidruma sūknis, ko izmanto mēslošanas līdzekļu un amonjaka rūpnīcā utt.

● Sūkņus izmanto tipiskos ekspluatācijas apstākļos, piemēram, katlu padeves ūdenī spēkstacijā, koksa atdalīšanai un fosfora noņemšanai tērauda rūpnīcā, naftas atradņu ūdens iesmidzināšanai un citos augsta spiediena lietojumos.

Konkurences priekšrocības

● Pirmās pakāpes lāpstiņritenim ir sūkšanas konstrukcija, un tam ir laba kavitācijas veiktspēja. Darbrats ir novietots atpakaļ pret aizmuguri, tāpēc aksiālais spēks tiek automātiski līdzsvarots bez līdzsvara mehānisma sarežģītajā struktūrā. Tas vienkāršo sūkņa struktūru un atvieglo cieto daļiņu saturošas vides transportēšanu.

● Sūkņa ieplūde un izplūde ir izvietota uz sūkņa korpusa. Sūkni var izjaukt, vienkārši atverot sūkņa vāku, atstājot sūkņa korpusu gatavībā, nenoņemot ieplūdes un izplūdes cauruļvadus. Apkope ir vienkārša un ērta.

● Atkarībā no vārpstas jaudas un ātruma gultņiem var izmantot pašeļļojošu slīdošo gultņu struktūru un piespiedu eļļošanas gultņu struktūru.

● Visi berzes pāri ir izgatavoti no materiāliem ar augstu cietību un nodilumizturību, tāpēc tos nav viegli iekost. Rotējošās piedurknes un gredzens ir rūdīti uz virsmas, nodrošinot ne tikai augstu cietības un cietības atšķirību, bet arī grūti iekost. Tas ir piemērots cietas-šķidras divfāzu vides pārvadāšanai un daļiņu erozijas samazināšanai. Sūkņa kalpošanas laiks un uzticamība ir garantēta.

PASŪTĪJUMU